Home / Lajme / Maqedoni / LSDM nuk njeh rezultatin e zgjedhjeve

LSDM nuk njeh rezultatin e zgjedhjeve

27 prill- Sipas tij, qytetarët e Maqedonisë janë të manipuluar nga qeverisja e VMRO-DPMNE-së, dhe partia e tij nuk do të njeh rezultatin.Zaev tha se ka pasur presione tw shumta gjatw kësaj dite. TV KOHA.

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev para pak çastesh ka deklaruar se LSDM-ja nuk njeh rezultatin këtyre zgjedhjeve. Sipas tij, qytetarët e Maqedonisë janë të manipuluar nga qeverisja e VMRO-DPMNE-së, dhe partia e tij nuk do të njeh rezultatin.Zaev tha se ka pasur presione tw shumta gjatw kësaj dite. TV KOHA.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *