Home / Lajme / Maqedoni / Maskat rrahin 2 të rinj me shkopinjë bejzbolli

Maskat rrahin 2 të rinj me shkopinjë bejzbolli

26 Prill – Të rrahurit, menjëherë ishin dërguar në Qendrën urgjente në Shkup, ku i është ofruar ndidhma e parë dhe është konstatuar se kishin marrë lëndime serioze në trup”, ka njoftuar policia.

Kanë përfunduar në spital dy persona nga Shkupi, pasiqë paraprakisht, janë rrahur nga disa persona të maskuar, ka njoftuar policia. Sulmi ndaj tyre, kishte ndodhur në ora 1.20 në Shkup në rrugën “Xhumajska” numër 9.

Gjatë rrahjes, maskat kishin shfrytëzuar makinën e tipit “BMV” me targa Shkupi.

“Menjëherë pas sulmit, personat që e realizuan sulmin, kishin ikur. Arsyeja e sulmit, akoma nuk dihet. Të rrahurit, menjëherë ishin dërguar në Qendrën urgjente në Shkup, ku i është ofruar ndidhma e parë dhe është konstatuar se kishin marrë lëndime serioze në trup”, ka njoftuar policia.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *