Home / Lajme / Maqedoni / ME RASTIN E FESTES SE PASHKËS BINGO BUM SJELL NXITJE TE RE,ZBAVITJE DHE FITIME

ME RASTIN E FESTES SE PASHKËS BINGO BUM SJELL NXITJE TE RE,ZBAVITJE DHE FITIME

15 Prill – Lotaria shteterore e Maqedonise pervec lojerave te rregullta qe realizohen cdo jave, organizon edhe bingo bum me rastin e festes se Pashkës me fitim te garantuar Xhek pot – dy linja, veture Pezho 208.

ME RASTIN E FESTES SE PASHKËS BINGO BUM SJELL NXITJE TE RE,ZBAVITJE DHE FITIME
Lotaria shteterore e Maqedonise pervec lojerave te rregullta qe realizohen cdo jave, organizon edhe bingo bum me rastin e festes se Pashkës me fitim te garantuar Xhek pot – dy linja, veture Pezho 208.
Pervec ketij shperblimi, keni mundesi te fitoni edhe premine Maksi Xhambo ne vlere 2.000.000 denar dhe shperblime te tjera.
Pagesa per kete xhiro speciale tani me eshte ne vijim ne te hkitha pikat shitese ne Maqedoni me shenjen VENDI ME FAT.
E Hene, 21 Prill 2014, TVM1, 20,30 Bingo Bum Pashket ne emisionin Koha per fat.

Per te mire
Lotaria Shteterore e Maqedonise

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *