Home / Lajme / Rajon / Ne Tirane nje kafe mban emrin Zdravko(Zdravko Colic)

Ne Tirane nje kafe mban emrin Zdravko(Zdravko Colic)

20 Prill –
“Pronari tha se ia la këtë emër për nderë të Zdravko Colicit, dhe kjo tregon se sa shumë e adhurojnë këtu”,

Gjatë qëndrimit të tij në Tiranë, këngëtari serb Zdravko Colic, vizitoi edhe lokalin që mban emrin e tij.

Menaxheri i tij, Raka Maric, thotë se ishte i befasuar kur e dërguan në barin “Zdravko”.

“Pronari tha se ia la këtë emër për nderë të Zdravko Colicit, dhe kjo tregon se sa shumë e adhurojnë këtu”, ka thënë Raka për Blic.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *