Home / Lajme / Maqedoni / Pesë të lënduarnë një aksident në Tetovë

Pesë të lënduarnë një aksident në Tetovë

4 prill-Në këtë aksident të rëndë janë plagosur të gjithë udhëtarët që ishin në dy makinat.Policia ka dal në vendin e ngjarjes për të kryer ekspertizën dhe shkaqet e aksidentit. Aksidenti i rëndë ndodhi pasi që u përplasën drejtpërdrejt të dyja makinat. Të plagosurit kanë përfunduar në Klinikën e Tetovës.

Pesë të plagosur është bilanci i një aksidenti që ka ndodhur sot në aksin rrugor Tetovë – Pirok.

Aksidenti ndodhi kur një makinë e tipit “Suzuki Maruti” me targa tetovare që drejtohej nga një 29 vjeçar u përplas me një makinë tjetër “Renault Megane”.

Në këtë aksident të rëndë janë plagosur të gjithë udhëtarët që ishin në dy makinat.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes për të kryer ekspertizën dhe shkaqet e aksidentit. Aksidenti i rëndë ndodhi pasi që u përplasën drejtpërdrejt të dyja makinat. Të plagosurit kanë përfunduar në Klinikën e Tetovës.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *