Home / Lajme / Maqedoni / Shtatë të plagosur në një aksident në Batincë të Shkupit

Shtatë të plagosur në një aksident në Batincë të Shkupit

14 Prill – Tre të plagosur janë në gjendje më të rëndë dhe janë shtrirë në Qendrën Urgjente Mjekësore në Klinikën e Shkupit, ndërsa katër të tjerë në Spitalin e Qytetit.

Shtatë veta janë plagosur në aksidentin e rëndë që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Batincë të Shkupit.

Tre të plagosur janë në gjendje më të rëndë dhe janë shtrirë në Qendrën Urgjente Mjekësore në Klinikën e Shkupit, ndërsa katër të tjerë në Spitalin e Qytetit.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur pasi që janë përplasur dy makina “Jugo” dhe “Hjundai” në rrugën e këtij fshati.

Policia ka kryer ekspertizën në vendin e ngjarjes dhe se sot pritet të jap detaje mbi aksidentin.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *