Home / Lajme / Maqedoni / Thaçi: Ahmeti 10 vite në politikë nuk ka pushtet

Thaçi: Ahmeti 10 vite në politikë nuk ka pushtet

4 prill-” Unë jam në politikë që 20 vite , a BDI dhjetë vite , por dallimi është se ata kanë ardhur me dhunë dhe pas kaq vitesh Ahmeti nuk ka pushtet . Ai e di vlerën e zërit të popullit . Ne nuk jemi krijuar për të shkatërruar anëtarë të BDI-së , por për të siguruar mirëqenie për të gjithë qytetarët dhe për të ndjekur rrugën drejt BE-së ” tha Thaçi

Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi tha se PDSH është themeluar për të siguruar mirëqenie për të gjithë , ndërsa Ahmeti pas dhjetë viteve në politikë , nuk ka pushtet .

-” Unë jam në politikë që 20 vite , a BDI dhjetë vite , por dallimi është se ata kanë ardhur me dhunë dhe pas kaq vitesh Ahmeti nuk ka pushtet . Ai e di vlerën e zërit të popullit . Ne nuk jemi krijuar për të shkatërruar anëtarë të BDI-së , por për të siguruar mirëqenie për të gjithë qytetarët dhe për të ndjekur rrugën drejt BE-së ” tha Thaçi

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *