Home / Lajme / Botë / Vdes 1 minut pasi postoi ‘selfie’ne facebook

Vdes 1 minut pasi postoi ‘selfie’ne facebook

28 Prill – SHBA-Një aksident tragjik me viktimë një 32-vjecare është shënuar në Karolinën e Veriut, pak pasi ajo postoi në Facebook, “kënga ‘Happy’ më bën të lumtur”.

SHBA-Një aksident tragjik me viktimë një 32-vjecare është shënuar në Karolinën e Veriut, pak pasi ajo postoi në Facebook, “kënga ‘Happy’ më bën të lumtur”.

Në orën 8:33 ajo publikoi në Facebook një foto selfie me postimin: “kënga “Happy” më bën shumë të lumtur”. Një minutë më pas në 8:34, policia mori një telefonatë “Ka ndodhur një aksident i rëndë”.
Courtney Sanford, 32 vjec vdiq në automjetin e saj teksa po udhëtonte në autostradën e Karolinës së Veriut.

Fatale sepse në trupin e vajzës nuk u gjet asnjë shenjë alkooli, droge dhe madje ajo po udhëtonte me limitin e shpejtësisë.

Por e reja teksa shkruante në Facebook nuk e ka parë një kamion që e përplasi me makinë duke e rrëzuar në kanal, ku dhe mori flakë.

Gjithashtu lexo

Trump kërkon ndaljen e ndihmës financiare për Serbinë, ‘shpëton’ Kosova

Administrata e presidentit amerikan, Donald Trump po bënë përpjekje që të reduktojë në mënyrë drastike …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *