Home / Lajme / Maqedoni / Vritet nje 19 vjecar ne Haracine

Vritet nje 19 vjecar ne Haracine

26 Prill- Sipas informatave të para, bëhet fjalë për konflikt mes kushërirëve nga familja Jakupi, që ka përfunduar tragjikisht.

Vrasja e një të riu 19 vjeçar ka tronditur sot lagjen Haraçinë të Shkupit. Sipas informatave të para, bëhet fjalë për konflikt mes kushërirëve nga familja Jakupi, që ka përfunduar tragjikisht. Viktima ka ndërruar jetë rrugës për në spital. Tani për tani nuk dihen motivet dhe shkaqet e zënkës që ka rezultuar me vrasje. Policia konfirmoi ngjarjen, por nuk japin detaje plotësuese.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *