Home / Lajme / Maqedoni / 27 Vjeçarja tenton të helmohet me Domestos

27 Vjeçarja tenton të helmohet me Domestos

Gostivar, 06 Maj – 27 Vjeçarja nga Gostivari tenton të helmohet me Domestos. Arsyet që e kanë shtyrë për të bërë një vepër të këtillë kanë qenë problemet dhe mosmarrëveshjet në dashuri.

Mbrëmë rreth orës 22:00 në njësinë urgjente të spitalit të Gostivarit është sjellur 27 vjeçarja nga Gostivari e cila paraprakisht ka konsumuar një sasi të konsiderueshme të preparatit për pastrim domestos.

Pas asistencës mjekësore që i është dhënë në spitalin e Gostivarit, për shkak të seriozitetit të gjendjes shëndetësore ajo është transferuar për në klinikat e Shkupit. Mësojm se 27 vjeçarja është jashtë rrezikut për jetë. Arsyet që e kanë shtyrë për të bërë një vepër të këtillë kanë qenë problemet dhe mosmarrëveshjet në dashuri.

Gjithashtu lexo

Kujt i pengon xhamia në Kodrën e Diellit dorëzohet padi penale ndaj ndërtuesit të xhamisë

Pronarët e vilave në Kodrën e Diellit deri në Prokurorinë Themelore Publike në Tetovë, kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *