Home / Lajme / Maqedoni / 5 të vdekur në aksident komunikacioni në Manastir

5 të vdekur në aksident komunikacioni në Manastir

Manastir, 04 Maj – Sonte reth orës 21:00 në vendbanimin Llaznani afër Manastirit humbën jetën 5 persona dhe disa të tjer u lënduan.

Sonte reth orës 21:00 në vendbanimin Llaznani afër Manastirit humbën jetën 5 persona dhe disa të tjer u lënduan, njofton Televizioni Koha.

Ngjarjen tragjike e konfirmoi edhe policia e Manastirit duke vërtetuar se si pasojë e një ndeshje fatale kanë humbur jetën disa persona kurse disa të tjerë janë të lënduar, duke mos dhënë detaje të tjera përshkak se organet kompetente ende janë duke bërë hetime në vendin e ngjarjes.

Përndryshe aksidenti ka ndodhur në rrugën e re Manastir – Prilep në lokalitetin Lloznani. (Televizioni Koha)

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *