Home / Lajme / Rajon / Arestohen dy persona. Postone ne fcb foto me kallash

Arestohen dy persona. Postone ne fcb foto me kallash

29 Maj – Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit në rrjetin social Facebook kanë postuar një foto me armë zjarri. Tek njëri nga të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike AK-47

Fshati Radavc, Pejë 28.05.2014. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pasi që të njëjtit në rrjetin social Facebook kanë postuar një foto me armë zjarri. Tek njëri nga të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një pushkë automatike AK-47.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.
Edhe ne Maqedoni postimi i fotgrafive me arme , prostitucion si dhe keqperdorimi i femijeve eshte i ndaluar dhe ndeshkohet me ligj prandaj keni kujdes se cfar postoni ne rrjetet sociale.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *