Home / Lajme / Rajon / Autoambulanca fundoset, pasi transportoi pacientin

Autoambulanca fundoset, pasi transportoi pacientin

18 maj-Në një zonë të përmbytur nga vërshimet, në fshatin Puracic afër qytetit Lukavac në Bosnjë e Hercegovinë, autoambulanca me ekipin mjekësor të shtunën është fundosur, por për fat të mirë ekipi mjekësor ia ka dalë të shpëtojë, transmeton Telegrafi.

Kjo që do ta shihni në këtë video-xhirim mund të quhet fat në fatkeqësi. Një autoambulancë në Bosnjë e Hercegovinë fundoset pasi i ka ofruar ndihmën dhe e ka transportuar një pacient.

Në një zonë të përmbytur nga vërshimet, në fshatin Puracic afër qytetit Lukavac në Bosnjë e Hercegovinë, autoambulanca me ekipin mjekësor të shtunën është fundosur, por për fat të mirë ekipi mjekësor ia ka dalë të shpëtojë, transmeton Telegrafi.

Autoambulanca ka rënën në ujë nga kamioni, pasi që e kishte evakuuar dhe i kishte ofruar ndihmë mjekësore një pacienti. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *