Home / Lajme / Botë / Cudirë shqetësuese: Në Izmir lind një qengj me fytyrë njeriu

Cudirë shqetësuese: Në Izmir lind një qengj me fytyrë njeriu

15 Maj – Mjeket veterinar ne Izmir te Turqise kane ngelur te habitur kur pane se ne bote erdhi nje qengj me fytyre njeriu dhe trup qengji

Cudirë shqetësuese: Në Izmir lind një qengj me fytyrë njeriu

Mjeket veterinar ne Izmir te Turqise kane ngelur te habitur kur pane se ne bote erdhi nje qengj me fytyre njeriu dhe trup qengji.Qengji kishte gojen,syte,buzet dhe hunden si te njeriut, dhe u lind me operacion.
Nuk eshte e qarte se si erdhi deri tek ky fenomen, por mjeket thone se mund te jete si rezultat i krijimit te nje mutacioni i bere nga teprica e Vitamines A gjate ushqimit te nenes se qengjit. Qengji ka lindur i vdekur

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *