Home / Lajme / Maqedoni / Edhe Bekim Fazliu e quan tradhtar Zijadin Selen

Edhe Bekim Fazliu e quan tradhtar Zijadin Selen

01 Maj – “Nëse i kupton kurthet dhe lajthitjet e të këqinjëve, atëherë mos ua vër veshin fjalëve që trillojnë, e mos u lodh me poshtërsinë e tyre, por bëhu i fortë si guri që s’lëviz lehtë,

Ktitikave të deputetëve të PDSH-së, Imer Aliut e Orhan Ibrahimit ndaj Ziadin Selës i është bashkangjitur edhe një deputet tjetër nga kjo parti, e ai është Bekim Fazliu.

“Nëse i kupton kurthet dhe lajthitjet e të këqinjëve, atëherë mos ua vër veshin fjalëve që trillojnë, e mos u lodh me poshtërsinë e tyre, por bëhu i fortë si guri që s’lëviz lehtë, rri në vend të vet duke ua treguar forcën e ekzistencës së tij kokrrave të breshërit që sado të mëdha të jenë, kur mbi shkëmb pikojnë bëhen copë – copë, e shkëmbi qëndron e se gjen gjë. p.s Ziadini qe na tradhtoi nuk ka te drejte te kerkoje pergjegjesi! Inshallah Zoti te jep shendet e jete te gjate Kryetar. PDSH vetem me ju ne krye ka kuptim!”, – shkruan Bekim Fazliu.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *