Home / Lajme / Maqedoni / Ështe zhdukur(humbur) një Kërcovare

Ështe zhdukur(humbur) një Kërcovare

22 Maj – Eshte zhdukur Kercovarja 44 vjecare Valentina Damjanovska. Nga dita e Hene nuk dihet asgje per te.

Familja e saj kerkon ndihme per gjetjen e saj. Diten e Hene ajo ka dalur nga shtepia e veshur me xhup ngjyre hini te eret,kepuce te zeza, xhinse dhe cante te zeze.
Familja e saj apelon tek te gjithe ata qe e kane pare ose kane dijeni , rastin ta praqesin ne polici ose te paraqiten ne numrat e telefonit 045/521-041 dhe 078/357-532

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *