Home / Lajme / Rajon / Itali, shqiptarët qëllojnë me armë zjarri 26-vjeçarin

Itali, shqiptarët qëllojnë me armë zjarri 26-vjeçarin

18 maj-Këta të fundit u shfaqën në një lokal gjatë natës së mbrëmshme dhe morën më dhunë shqiptarin Arden Hoxha, të cilin e futën në makinën e tyre e qëlluan me armë zjarri dhe e nxorrën jashtë pas pak minutash.

Një 26-vjeçar nga Shqipëria është qëlluar mbrëmjen e së shtunës në Romë, Itali nga tre shqiptarë të tjerë.

Këta të fundit u shfaqën në një lokal gjatë natës së mbrëmshme dhe morën më dhunë shqiptarin Arden Hoxha, të cilin e futën në makinën e tyre e qëlluan me armë zjarri dhe e nxorrën jashtë pas pak minutash.

Nga hetimet e para të policisë autorët kanë dashur vetëm ta parlajmërojnë Hoxhën. Ky i fundit banon në Fiano Romano dhe nuk dihet të ketë precentë penal.

Hoxha ka marrë disa plagë të lehta dhe aktualisht është duke u kuruar në spital.

Gjithashtu lexo

“Balena Blu” shënon një tjetër viktimë, adoleshenti vret veten me qese plastike

Loja “Balena Blu” vazhdon që t’i marrë jetën adoleshentëve. Një 14 vjeçar indian dyshohet se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *