Home / Lajme / Maqedoni / Kumanovë, një i vdekur dhe një i lënduar në aksident trafiku

Kumanovë, një i vdekur dhe një i lënduar në aksident trafiku

Kumanovë, 27 Maj – Mbrëm në rrugën rajonale Kumanov – Likovë ka ndodhur një aksident i rëndë ku ka humbur jetën 24 vjeçari dhe ndërsa shoferi S.M. 21 vjeçar ka marë lëndime të rënda.

Një person ka vdekur, ndërsa një tjetër është i lënduar rëndë në aksident trafiku që ka ndodhur dje në mbrëmje në rrugën rajonale Kumanovë – Likovë në fshatin Orizare.

Nga policia informojnë se 21 vjeçari S.M. me veturën “Golf” ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe është përplasur në largpërçues. Nga lëndimet e mara pasagjeri Gilsen M. (24) nga Kumanova ka vdekur në vendin e ngjarjes, ndërsa shoferi S.M. me lëndime të rënda është dërguar në spitalin kumanovar, ndërsa prej atje është dërguar në Qendrën klinike në Shkup.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *