Home / Lajme / Maqedoni / LSHM: 26 Maj koncert humanitar,27 Maj terheqje

LSHM: 26 Maj koncert humanitar,27 Maj terheqje

22 Maj – Tërheqja e gjashtë e lojës shpërblyese Fiskalja ne dore-shpërblimi pa shqetësim do të mbahet me datë 27 Maj – e martë në transmetim direkt ne TVM në orën 20,oo,

Tërheqja e gjashtë e lojës shpërblyese Fiskalja ne dore-shpërblimi pa shqetësim do të mbahet me datë 27 Maj – e martë në transmetim direkt ne TVM në orën 20,oo, në vend të datës 26 Maj.
Me datë 26 Maj- E Hënë në sallën Boris Trajkovski do të mbahet concert I madh humanitar me moton” të bashkohemi në humanitet”, për të ndihmuar të prekurit nga vërshimet, transmetim direct na TVM 19,oo.
Në tërheqjen e gjashtë, do të tërhiqen 150 vaucer fitues dhe shpërblimi kryesor vetura Wolksvagen Polo. Kovertat jofituese si dhe kovertat e terheqjes se 2-të,3-të,4-të dhe 5-të do të konkurojnë në xhiron e 7-të ku përvec shpërblimeve të rregullta do të ndahen edhe banesa dhe lokali afarist e cila do të mbahet me datë 30 Qershor.
Për të mirë!
Lotaria Shtetërore e Maqedonisë

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *