Home / Lajme / Maqedoni / Ndërron jetë Enver Shabani themelues i KB Shkëndija (VIDEO)

Ndërron jetë Enver Shabani themelues i KB Shkëndija (VIDEO)

Tetovë, 08 Maj – Është dalur në vendngjarje nga ana e SPB-së dhe prokurorit publik, ndërsa në vendngjarje ka arritur edhe ndihma e shpejtë. Pas hetimeve në vendngjarje me urdhër të gjykatësit hetues trupi i pajetë është dërguar për obduksion ku nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e Enever Shabanit .

Enver Shabani është personi i cili u gjet i vdekur mbrëmë në sheshin Iliria në Tetovë. Sipas informacioneve të policisë së Tetovës, mbrëmë rreth orës 22.00 nga kalimtarë të rastit është lajmëruar se në qendër të qytetit është vërejtur një trup i një njeriut i shtrirë pranë një biçiklete, njofton Tv KOHA.

Është dalur në vendngjarje nga ana e SPB-së dhe prokurorit publik, ndërsa në vendngjarje ka arritur edhe ndihma e shpejtë. Pas hetimeve në vendngjarje me urdhër të gjykatësit hetues trupi i pajetë është dërguar për obduksion ku nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e Enever Shabanit, njofton Tv KOHA.

Dëshmitarë okularë theksuan se ndihma e shpejt♪7 ka arritur me vonesë

Trupi i pajetë i 58 vjeçarit është dorëzuar për varrim familjes. Ndryshe Enver Shabani ishte themelues i klubit Shkëndija Boks dhe njëherit arsimtarë në fshatin Leshnicë.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *