Home / Lajme / Maqedoni / Një person ka ndruar jetë në sheshin e Tetovës (FOTO)

Një person ka ndruar jetë në sheshin e Tetovës (FOTO)

Tetovë, 07 Maj – Një burrë reth moshës 53-54 vjeç sonte ka humbur jetën në qendër të Tetovës.

Sipas dëshmitarëve okular për TetovaSot, bëjnë të ditur se burri është nga Teqeja e Tetovës, ka rënë tragjikisht nga biçikleta për shkaqe ende të panjohura deri më tani dhe i cili ka gjetur vdekjen në vendin e ngjarjes.

Policia dhe ekipet e shpëtimit janë në vendngjarje dhe po kryejnë hetimet e rastit tragjik ku humbi jetën i ndjeri nga Tetova.

Nga SPB-Tetovë ende nuk ka zyrtarisht inofromacion për humbejn tragjike të ndjerit nga Tetova.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *