Home / Sport / PSG-ja zyrtarizon Luizin

PSG-ja zyrtarizon Luizin

Mbrojtësi brazilian, David Luiz, do ta vesh fanellën e Paris Saint-Germain në stinorin e ri.

Paris Saint-Germain ka zyrtarizuar marrëveshjen me Chelsean për transferimin e mbrojtësit brazilian, David Luiz.Mbrojtësi brazilian, David Luiz, do ta vesh fanellën e Paris Saint-Germain në stinorin e ri.Klubi nga kryeqyteti francez dhe Chelsea kanë arritur marrëveshje transferimi për Luizin.Ishin vetë krerët e klubit francez ata që konfirmuan transferimin e mbrojtësit përmes një njoftimi në rrjetin social ‘Twitter’.Ndryshe, Luiz do të formojë dyshen e mbrojtës me mikun e tij më të mirë, Thiago Silva.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *