Home / Lajme / Rajon / Shqiptarja therrë me thikë një serb

Shqiptarja therrë me thikë një serb

Mitrovicë, 27 Maj – Shqiptarja nga fshati Banjskë i Mitrovicës pas një fjalosje që kishte pasur me një pjestar të komunitetit serb e ka therur me thikë në stomak.

Një femër shqiptare në fshatin Banjskë të Mitrovicës, e ka therur me thikë në stomak një pjesëtar të komunitetit serb atje pas një fjalosje që kishte pasur me të.

Viktima mashkull K-serb ka raportuar se pas një mosmarrëveshje verbale me të dyshuarën femër K-Shqiptare është therur me thikë nga e dyshuara.

Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime në pjesën e stomakut për çka dhe është dërguar në tretman mjekësor. E dyshuara është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje../Zeri/

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *