Home / Sport / Sot Kosova-Senegali

Sot Kosova-Senegali

Përfaqësuesja e Kosovës të premten mbrëma ka zbritur në Gjenevë, ku dhe do zhvillohet ndeshja e sotme me Senegalin.

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, sot pasdite në orën 17, luan miqësoren e tretë ndërkombëtare kundër Senegalit. Ndeshja zhvillohet nën monitorimin e FIFA-së.

Përfaqësuesja e Kosovës të premten mbrëma ka zbritur në Gjenevë, ku dhe do zhvillohet ndeshja Senegalin.

Të përzgjedhurit, nën drejtimin e Albert Bunjakut, kanë zhvilluar dy stërvitje para lojës me Senegalin.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *