Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë: Vajza sulmon me thikë nënën e saj, plagos vëllain (VIDEO)

Tetovë: Vajza sulmon me thikë nënën e saj, plagos vëllain (VIDEO)

Tetovë, 13 maj – Ndërkohë, R.S është përpjekur që t’ia marr thikën nga duart vjazës së saj, por kjo e fundit fuqimisht e ka kundërshtuar, me çka e ka goditur vëllain e saj 13 vjeçar, i cili menjëherë është tranferuar në spitalin e Tetovës.

Sot në Tetovë ka ndodhur një dramë i përgjakshme mes R.S (39) dhe vajzës së saj 16 vjeçare. Vajza fizikish ka sulmuar nënën e saj me thikë, duke tentuar ta ther, njofton Televizioni Koha.

Ndërkohë, R.S është përpjekur që t’ia marr thikën nga duart vjazës së saj, por kjo e fundit fuqimisht e ka kundërshtuar, me çka e ka goditur vëllain e saj 13 vjeçar, i cili menjëherë është tranferuar në spitalin e Tetovës.

Nga SPB Tetovë thonë se i kanë marër të gjitha masat për të zbardhur tërësisht rastin, njofton Televizioni Koha.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *