Home / Lajme / Rajon / Tiranë, zhduken në mënyrë misterioze dy të mitur

Tiranë, zhduken në mënyrë misterioze dy të mitur

Tiranë, 05 Maj – Dy fëmijë të mitur të moshave 9 dhe 11 vjeç janë zhdukur në mënyrë misterioze në kryeqytet. Policia bën me dije se fëmijët janë Dorios dhe Abaz Pitarka.

Blutë e kryeqytetit sqarojnë se dy të miturit jetonin me babanë e tyre pasi nëna ndodhet në burg. Ata jetonin në zonën e shkozës dhe kanë humbur prej orës 21:00 të ditës së djeshme.

Denoncimi për zhdukjen e fëmijëve është bërë nga babai i tyre. Ndërkohë policia bën apel për këdo që i ka parë të kontaktojë dhe të japi informacion. (BW/INA)

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *