Home / Lajme / Maqedoni / Tragjedi ne Tetove:Ndërroi jete maturanti i gjimnazit. Aksident komunikacioni

Tragjedi ne Tetove:Ndërroi jete maturanti i gjimnazit. Aksident komunikacioni

21 Maj – E .Ceka nga Tearca ka hmbur jetën, ndërsa vajza B.I është dërguar në Spitalin Klinik në Shkup, të lënduar janë A.R, L.K, S.J që gjenden në spitalin klinik në Tetovë,

E .Ceka nga Tearca ka hmbur jetën, ndërsa vajza B.I është dërguar në Spitalin Klinik në Shkup, të lënduar janë A.R, L.K, S.J që gjenden në spitalin klinik në Tetovë, njofton për TetovaSot nga Spitali i Tetovës

Portali TetovaSot ishte në vendin e ngjarjes dhe aksidenti ka ndodhur në hyrje të Tetovës afër restorantit EMKA afërsisht në orën 6.30 minuta të mengjezit. Sipas dëshmitarëve vetura është rrotulluar, por ende nuk dihen arsyjet se si ka ndodhur.

Ekipet hetuese dhe policia e Tetovës janë në vendin e ngjarjes./TetovaSot/

_________________________________________________________

Një maturant i Gjimnazit ka humbur jetën dhe katër të lënduar rrëndë pas një aksidenti që kanë pasur mbrëmë pas kthimit nga nata e maturës në Tetovë, bëjnë të ditur për TetovaSot burime nga Spitali i Tetovës.

Mes të lënduarëve një vajzë është dërguar në Spitalin Klinik në Shkup, ndërsa dy djem dhe një vajzë tjetër mbeten në Spitalin e Tetovës.

Sipas dëshmitarëve për TetovaSot aksidenti ka ndodhur në hyrje të Tetovës nga rruga e Gostivarit, por ende nuk dihen arsyjet se si ka ndodhur. Portali TetovaSot do t’ju informojë më gjërësisht në vazhdim /TetovaSot/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *