Home / Lajme / Rajon / Vali Corleones mund t’i kushtojnë “filmat” shume shtrenjt

Vali Corleones mund t’i kushtojnë “filmat” shume shtrenjt

29 Maj – Vali së fundmi ka “rënë” edhe në sy të organeve të drejtësisë. Policia e Kosovës ka ngrit kallëzim penal ndaj tij i cila ka kohë që po i shmanget tatimit, bëjnë të ditur burime të Indeksonline.

Vali Corleone mund të ketë bërë “boom” me femra të shumta, me deklarata e video të ndryshme, por disa nga to mund t’i kushtojnë “shtrenjtë”.

Së fundmi, ai në rrjetin social Facebook, ka postuar një foto me para të majme, duke i’a bashkangjitur në këtë mënyrë edhe parfumet firmato, e disa gjëra të tjera me vlerë.

Por, Vali së fundmi ka “rënë” edhe në sy të organeve të drejtësisë. Policia e Kosovës ka ngrit kallëzim penal ndaj tij i cila ka kohë që po i shmanget tatimit, bëjnë të ditur burime të Indeksonline.

Ndryshe, Vali, i cili njihet edhe për lidhjen me të ashtuquajturen Kallashi, jo rrallë herë ka qenë pjesë e skandaleve të ndryshme.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *