Home / Lajme / Maqedoni / Vetëvritet 57 vjeçari, gjendet edhe letra lamtumirëse

Vetëvritet 57 vjeçari, gjendet edhe letra lamtumirëse

Tetovë, 22 Maj – Sipas policisë së Tetovës, pas kryerjes së hetimeve është konstatuar se në dhomën e ndejës ku ka qenë trupi i pajetë i Rade A. me plagë në gjoks.

Sipas policisë së Tetovës 57 vjeçari R.A nga Tetova është gjetur i vdekur në dhomën e tij nga bashkëshortja S.A poashtu 57 vjeçare e cila ka denoncuar ratsin në policinë e Tetovës njofton Televizioni Koha.

Sipas policisë së Tetovës, pas kryerjes së hetimeve është konstatuar se në dhomën e ndejës ku ka qenë trupi i pajetë i Rade A. me plagë në gjoks. “Krahas trupit është marrë edhe një pushkë gjuetie me një plumb të shkrepur ndërsa pak më larg edhe letra lamtumirëse. Të githa gjurmët dhe sendet janë marrë për analiza, ndërsa me urdhër të gjykatësit hetues trupi i pajetë i është dorëzuar familjes për varrim. Nga ana e mjekut ligjor nuk janë konstatuar gjurmë të dhunës”, njofton policia e Tetovës, transmeton Televizioni Koha.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë në rrugën Bllagoja Toska. Ende nuk dihen motivet e kësaj vetëvrasje. (Tv Koha)

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *