Home / Lajme / Maqedoni / Vrasje dhe vetëvrasje ne Lisice Të Shkupit

Vrasje dhe vetëvrasje ne Lisice Të Shkupit

21 Maj- Pasi vrau te dashuren vrau edhe veteveten . Ngjarja ka ndodhur sonte ne lagjen Lisice e te re ne Shkup

Sipas informatave jozyrtare nje cift i dashuruar se pari jane grindur ne koridorin e nje ndertese, pastaj vajza ka filluar te ike , kurse i dashuri i saj ka vrapuar pas saj dhe ne hyrjen e nderteses numer 10 tek bulevardi Video Smilevski Bato afer marketit Ramstor, buri me nje te shtene ka vrare te dashuren e tij pastaj ka vrare edhe vetveten.
Ne vend ngjarje ka nje numer te madh te qytetareve , kurse policia ka bllokuar vendin e krimit informon portali Plusinfo.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *