Home / Lajme / Maqedoni / Zbulohen fakte tjera, Biçikleta nuk është lëvizur nga Obori i Shtëpisë

Zbulohen fakte tjera, Biçikleta nuk është lëvizur nga Obori i Shtëpisë

Shkup, 21 Maj – Në oborin e familjes Petkovski policija ka gjetur bicikleten përshkak të cilës u vra i riu Angel në Gjorce Petrov, rast i cili acaroi banorët e kësaj lagje tej mase.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme punojn për të vërtetuar se bicikleta sipas gjitha gjasave nuk e ka lëshuar oborin e shtëpisë.

I dyshuari për vrasje Naser.E është munduar që të vjedh bicilkletën reth orës 17:00, mirpo si duket nuk ka aritur as ta nxjer nga obori. Ndërsa më pas policija ka marë bicikletën dhe shenjat e gishtërinjëve do të tregojn se a ka pasur naseri kontakt me bicikletën apo jo .

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *