Home / Lajme / Maqedoni / Zeqiri: Bomba përfundoi në banjo, fatmirësisht s’kemi asnjë anëtarë të lënduar

Zeqiri: Bomba përfundoi në banjo, fatmirësisht s’kemi asnjë anëtarë të lënduar

12 Maj – “Rastin ndodhi rreth orës 23.40 minuta, në fakt, 10 minuta pasi isha shtrirë për të pushuar. Për fat të mirë bomba përfundoi në banjo, ashtuqë nuk është lënduar asnjë anëtarë

Për gazetën “Lajm”, hedhjen e bobmës së tipit “Kashikara” në oborrin e shtëpisë së familjes Zeqiri, e ka konfirmuar kryefamiljari Faik Zeqiri.

“Rastin ndodhi rreth orës 23.40 minuta, në fakt, 10 minuta pasi isha shtrirë për të pushuar. Për fat të mirë bomba përfundoi në banjo, ashtuqë nuk është lënduar asnjë anëtarë i familjes. Sipas mendimit tim dhe dëmit që ka shkaktuar, mendojë se bëhet fjalë për bobmë të tipit’Kashikara’. Nga shpërthimi janë shqetësuar jo vetëm anëtarët e familjes time, por edhe gjithë banorët e lagjes. Tani kanë ardhur policia, por huliganët nuk janë arrestuar, si shumë herë më parë”, deklaroi për gazetën “Lajm”, kryefamiljari i familjes Zeqiri nga Radishani, Faik Zeqiri.

Gjithashtu lexo

Foure mbështet reformat në OBRM-PDUKM (Foto)

Ish-euroambasadori në Maqedoni, Erwan Foure, përmes një shënimi të shkurtër në Maqedoni, ka përshëndetur iniciativën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *