Home / Lajme / Maqedoni / 64 vjeçari duke pritur rendin e tij në sportelin postës i vidhen 19.500 denar

64 vjeçari duke pritur rendin e tij në sportelin postës i vidhen 19.500 denar

Tetovë, 10 Qershor – Nga sektori për punë të mbrendshme njoftojn se dje ka ndodhur një vjedhje në postën që ndodhet në rrugën e Ilindenit në Tetovë.

64 vjecari Z.Z nga fshati Bervenice, dje rreth orës 10 duke pritur rendin e tij në sportelin postës në rrugën e Ilindenit në Tetovë për të paguar faturën, persona të panjohur pa u vërejtur kur dhe si nga xhepi i pasëm i pantollonave i kanë marrë 19.500 denar i cili paraprakisht i kishte marrë nga banka. Punohet në zbardhjen e rastit dhe kapjen e autorëve njofton policia.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *