Home / Lajme / Maqedoni / Aksident fatal dy të vdekur në rrugën magjistrale Ohër-Kërçovë

Aksident fatal dy të vdekur në rrugën magjistrale Ohër-Kërçovë

Ohër, 06 Qershor – Mbrëm në rrugën magjistrale Ohër – Kërçovë si pasoj e një aksidenti trafiku kanë humbur jetën dy persona.

Si pasoj e një aksidenti trafiku dy persona kanë humbur jetën mbrëmë 20 minuta pas mesnate përgjatë rrugës magjistrale Ohër-Kërçovë, pranë fshatit Trebenishtë.

Siç informon zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Dimovski, në këtë aksident ka marrë pjesë një veturë e tipit Mercedes.

Organet kompetente kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë arsyet e këtij aksidenti fatal.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *