Home / Lajme / Maqedoni / Aksident: Humb jeten 23 vjecari

Aksident: Humb jeten 23 vjecari

15 Qershor – Pas rokullisjes se kamionit ne Matke te Eperme humb jeten nje i ri 23 vjecar kurse lendohen dy persona te tjere.

Një djalë 23-vjeçarë ka vdekur, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të lënduar mëngjesin e sotëm në një aksident rrugorë e cila ka ndodhur në Matkë të Epërme.

Aksidenti ka ndodhur kur kamioni i cili ka qenë i mbushur me drunjë ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur pas çka i riu ka humbur jetën, kurse shoferi i kamionit dhe një bashkëudhëtarë kanë përfunduar me lëndime.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *