Home / Lajme / Maqedoni / Aksident i rëndë në Tetovë, taksisti përplaset me shtyllën!

Aksident i rëndë në Tetovë, taksisti përplaset me shtyllën!

15 Qershor -Shoferi nuk ka marrë lëndime, por sipas dëshmitarëve okular taksisti ka qenë në shpejtësi të madhe, dhe nuk ka mundur ta kontrollon makinën,

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në rugën industriale në Tetovë.

Taksi “Vase” ka humbur kontrollin dhe e ka goditur shtyllën. Shoferi nuk ka marrë lëndime, por sipas dëshmitarëve okular taksisti ka qenë në shpejtësi të madhe, dhe nuk ka mundur ta kontrollon makinën, njofton Tv Koha.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes, flitet se brenda taksisë ka pasur pasagjerë, por nuk lajmërohet për të lënduar

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *