Home / Lajme / Maqedoni / Bie nga mbajtëset e metalta lëndon 20 vjeçaren

Bie nga mbajtëset e metalta lëndon 20 vjeçaren

10 qershor-20 vjeçarja M.S është lënduar në një incident të pazakontë kur një djalë ka rënë nga mbjatëset e metalta të reflektorëve nga një lartësi prej 5 metrave. Djali ka rënë mbi vajzën dhe kjo e fundit ka përfunduar në spital kurse ai nuk është lënduar.

Në koncertin e mbrëmshëm në qendrën kulturore rinore në Shkup është lënduar një vajzë nga Manastiri.
20 vjeçarja M.S është lënduar në një incident të pazakontë kur një djalë ka rënë nga mbjatëset e metalta të reflektorëve nga një lartësi prej 5 metrave. Djali ka rënë mbi vajzën dhe kjo e fundit ka përfunduar në spital kurse ai nuk është lënduar.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *