Home / Sport / Brazil 2014: Sot zhvillohen tre ndeshje

Brazil 2014: Sot zhvillohen tre ndeshje

Në ndeshjet e vlefshme për Grupin A, Meksika do të përballet me Nigerinë, ndërsa Spanja me Holandën.

Sot, në ditën e dytë të Kampionatit Botëror të Futbollit, do të zhvillohen tri lojë.

Në ndeshjet e vlefshme për Grupin A, Meksika do të përballet me Nigerinë, ndërsa Spanja me Holandën.

Ndërkaq, në grupin B, Australia luan me Kilin.

13.06. E premte

18.00 Meksiko – Kameruni (grupi A)

21.00 Spanja – Holanda (grupi B)

*Në mesnatë: Kili (Çile) – Australia (grupi B)

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *