Home / Lajme / Maqedoni / E reh gruan për spital

E reh gruan për spital

23 qershor-Të afërmit e 22 vjeçares R.N e kanë dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës për ndihmë mjekësore. E lënduara ka kërkuar ndjekje penale për burrin dhe merren masa për zbardhjen e këtij rasti”, informon policia e Tetovës.

Të shtunën mbrëma rreth orës 22.00, R.N 22 vjeçare nga fshati Grupçin ka denoncuar dhunë familjare që e ka kryer burri jashtëmartesor F.B 25 vjeçar nga I njejti fshat. “Sipas rrëfimit të saj, një orë para denoncimit, në shtëpinë e tyre ka ardhur deri tek një zënkë mes çiftit, me ç`rast F.B fizikisht e ka sulmuar dhe e ka goditur me grushta në kokë dhe trup duke I shkaktuar lëndime të dukshme. Të afërmit e 22 vjeçares R.N e kanë dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës për ndihmë mjekësore. E lënduara ka kërkuar ndjekje penale për burrin dhe merren masa për zbardhjen e këtij rasti”, informon policia e Tetovës.

Gjithashtu lexo

Tym, zjarr e mbeturina në komunat shqiptare, politikanët bëhen gati për fushatë,rinia pa shpresa

Partitë shqiptare në Maqedoni kanë filluar përgatitjen për fushatën e zgjedhjeve lokale të cilat pritet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *