Home / Sport / Futbollistet e Kamerunit përleshen me njëri-tjetrin (Video)

Futbollistet e Kamerunit përleshen me njëri-tjetrin (Video)

Benoit Assou-Ekotto ka shkuar dhe e ka goditur me kokë shokun e tij të skuadrës Benjamin Moukandjo.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodh në ndeshjen në mes të Kroacisë dhe Kamerunit.

Futbollistët e Kamerunit pas debaklit që pësuan kundër Kroacisë, në fund të ndeshjes e kanë pasur një moment të pazakontë.

Benoit Assou-Ekotto ka shkuar dhe e ka goditur me kokë shokun e tij të skuadrës Benjamin Moukandjo.

Ndoshta kjo pas humbjes së një mundësie për shënim, apo ishte ky reagim për shkak të dëshpërimit sepse Kameruni po humbiste 4-0 kundër Kroacisë.

Video

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *