Home / Lajme / Rajon / Haradinaj: Gjithmonë mirënjohës Amerikës

Haradinaj: Gjithmonë mirënjohës Amerikës

6 qershor-Kisha kënaqësinë të takohem me Kongresmenin Robert Aderholt dhe Stan Holmes. Kongresmeni Aderholt është udhëheqës i Lutjeve të Mëngjesit të Kongresit Amerikan.

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës – AAK, Ramush Haradinaj, ka takuar dy kongresmenë amerikanë, të cilët i ka falënderuar për ndihmën që SHBA-të i kanë dhënë Kosovës.

Lexojeni të plotë njofimin e Haradinajt të postuar në Facebook.

Kisha kënaqësinë të takohem me Kongresmenin Robert Aderholt dhe Stan Holmes. Kongresmeni Aderholt është udhëheqës i Lutjeve të Mëngjesit të Kongresit Amerikan.

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë bërë kaq shumë për Kosovën. Gjithmonë mirënjohës!telegrafi

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *