Home / Lajme / Maqedoni / I vidhet qaforja në mes të qytetit

I vidhet qaforja në mes të qytetit

Tetovë, 10 Qershor – 59 vjecarja B.S nga Tetova ka denoncuar në polici se dje një person i panjohur e ka kapur për qaforen e arit dhe ja ka marrë dhe ka ikur në drejtim të kishës “Shën Kirili dhe Metodi”.

59 vjecarja B.S nga Tetova ka denoncuar në polici se dje rreth orës 15 e 20 minuta përderisa ka ecur nëpër rrugën “Braqa Simovski” në Tetovë nga prapa i është afruar person i panjohur. I panjohuri menjëherë e ka kapur për qaforen e arit e ka marrë dhe ka ikur në drejtim të kishës “Shën Kirili dhe Metodi”, transmeton Televizioni Koha.

59 vjecarja e shqetësuar dhe frikësuar rastin e ka paraqitur në polici. Janë marrë masa dhe aktivitete për zbardhjen e rastit dhe kapjen e autorit njofton policia.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *