Home / Sport / Modelja braziliane zhvishet për Ronaldon (VIDEO)

Modelja braziliane zhvishet për Ronaldon (VIDEO)

Modelja braziliane, Andressa Urach është zhveshur për Cristiano Ronaldon.

Ajo e ka ngjyrosur trupin me ngjyrat flamurit portugez vetëm për yllin e Real Madridit.

Cristiano Ronaldo po i çmend brazilianet. Këtë e vërtetoi edhe modalja braziliane Andressa Urach. Kjo e fundit e ka ngjyrosur trupin me ngjyrat flamurit portugez vetëm për yllin e Real Madridit.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *