Home / Lajme / Maqedoni / Përdhunohet 19 vjeçarja në Ohër

Përdhunohet 19 vjeçarja në Ohër

02 Qershor – Një vajzë 19 vjeçare nga Ohri është përdhunuar pasi që një person gjithashtu nga Ohri e ka mashtruar duke i thënë se do t’i ndihmojë të gjej se kush i ka vjedhë celularin.

Një vajzë 19 vjeçare nga Ohri është përdhunuar pasi që një person gjithashtu nga Ohri e ka mashtruar duke i thënë se do t’i ndihmojë të gjej se kush i ka vjedhë celularin.

Më 2 maj të këtij viti, rreth orës 23:30 personi S.Gj. (34) nga fshati Belçishtë i ka thënë vajzës se do i ndihmojë të gjejë njeriun e panjohur i cili i ka marrë telefonin.

Që të dy janë nisur me taksi veturë dhe janë ndalur në rrugën Sirma Vojvoda pas çka kanë arritur në malin më të afërt me pisha ku edhe është kryer akti I përdhunimit.
SPB -Ohër ka dorëzuar kallëzim penal kundër autorit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *