Home / Lajme / Maqedoni / Rihet mjeku në Spitalin e Tetovës

Rihet mjeku në Spitalin e Tetovës

5 qershor- Pas zënkës Z.S ka hyrë në zyrën e tij dhe sipas rëfimit pas tij ka vrapuar M.L dhe fizikisht është sulmuar, me çrast të dy kanë shkëmbyer disa grushta dhe më pas janë ndarë nga disa njerëz të cilët kanë hyrë në zyrë. Pas grushtave të dy kanë marrë lëndime të dukshme, ndërsa Z.S ka përfunduar me frakturë në gishtin tregues, njofton Tv KOHA

Një mjek në repartin e kirurgjisë është rahur. Bëhet fjalë përe mjekun mjeku 54 vjeçar Z.S. Sipas policisë së Tetovës ngjarja ka ndodhur të mërkurën në orën 8 e 30 minuta. “Prishja e rendit dhe qetësisë publike ka filluar ndërmjet 54 vjeçarit Z.S I punësuar si mjek në Spitalin Klinik të Tetovës I cili është takuar derisa ka qenë duke kryer vizitë të një pacienti dhe 46 vjeçarit M.L nga Reçica e Vogël”, njofton policia, transmeton Tv KOha.

Pas zënkës Z.S ka hyrë në zyrën e tij dhe sipas rëfimit pas tij ka vrapuar M.L dhe fizikisht është sulmuar, me çrast të dy kanë shkëmbyer disa grushta dhe më pas janë ndarë nga disa njerëz të cilët kanë hyrë në zyrë. Pas grushtave të dy kanë marrë lëndime të dukshme, ndërsa Z.S ka përfunduar me frakturë në gishtin tregues, njofton Tv KOHA.
Më pas M.L është arrestuar, biseduar dhe më pas është lëshuar.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *