Home / Lajme / Maqedoni / Rritja e temperaturave mjekët japin rekomandime

Rritja e temperaturave mjekët japin rekomandime

Tetovë, 10 Qershor – Ritja e temperaturave gjatë ditëve të fundit ka shfaq viroza të ndryshme, alergji, helmime nga ushqime të ndryshme etj.

Tempertaturat e larta gjatë ditëve të fundit kane bërë që të shfaqen virioza të ndryshme në organizimin e njeriut.

Paraqitja e alergjive të ndryshme helmimet e ushqimeve të ndryshme dhe problemet e të sëmurëve kroinik me temperaturat e larta janë janë më se evidente tek pacientët të cilët paraqiten për ndihme mjekësore në spitalin e Tetovës.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *