Home / Lajme / Maqedoni / Shkupjanja rrihet në Tetovë

Shkupjanja rrihet në Tetovë

18 qershor-Më pas, ai është arrestuar dhe i është bërë testi i alkoolit në stacionin policor, ndërsa po ashtu në polici është ftuar edhe G.SH. Pas zbardhjes së rastit do të ketë padi adekuate”, informon policia e Tetovës.

Mbrëmë rreth orës 21 në lokalin “Tigri” që ndodhet në tregun e gjelbërt në Tetovë 30 vjeçarja G.Sh nga fshati Bojanë i Shkupit, fizikisht është sulmuar nga 43 vjeçari B.B nga Tetova. “Pas një zënke të shkurtër rreth muzikës, tetovari është sulur ndaj G.Sh dhe disa herë e ka goditur në kokë dhe më pas ka filluar të thyejë edhe inventarin. Më pas, ai është arrestuar dhe i është bërë testi i alkoolit në stacionin policor, ndërsa po ashtu në polici është ftuar edhe G.SH. Pas zbardhjes së rastit do të ketë padi adekuate”, informon policia e Tetovës.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *