Home / Lajme / Maqedoni / Simbel Dent shënon 15 vjetorin

Simbel Dent shënon 15 vjetorin

17 qershor-Nga ordinanca Simbel Dent thonë se ofrojnë të gjitha shërbimet stomatologjike. “Ofrojmë të gjithë shërbimet që kanë të bëjnë me stomatologjinë kurse risi është edhe implantimin e dhëmbëve”, thotë Serafimovska.

Përkushtim, punë, dhe mirësjellje. 15 vite mund dhe sukses, ka shënuar mbrëmë ordinance stomatologjike Simbel Dent në Tetovë. Mare Serafimovska, nga kjo ordinancë tha se është e kënaqur me punën e deritanishme. Dëshiroj të gjithë që të gjithë kolegët të kenë një jubilej të këtillë, ndërsa shpresoj të festojmë edhe shumë përvjetore të këtilla, tha mare Serafimovska. Nga ordinanca Simbel Dent thonë se ofrojnë të gjitha shërbimet stomatologjike. “Ofrojmë të gjithë shërbimet që kanë të bëjnë me stomatologjinë kurse risi është edhe implantimin e dhëmbëve”, thotë Serafimovska. Higjiena është baza për dhëmbë të shëndoshë, kurse kontrollet e rregullta tek mjekët.TV KOHA

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *