Home / Lajme / Maqedoni / Tetovarja përjeton një horror të vërtetë, sulmohet në WC para fëmijëve të saj!

Tetovarja përjeton një horror të vërtetë, sulmohet në WC para fëmijëve të saj!

1 qershor-Fëmijët e tetovares të sulmuar ishin pranë dhe filluan të qanin ndërsa S.K u kthye dhe filloi t’i rreh, por në të njëjtin moment pran kaloi vëllai i tij. Policia informoi se vendi është inspektuar, dhe S.K është arrestuar

Horror i vërtetë ka përjetuar një tetovare 22 vjeçe e cila u sulmua nga një bashkëqytetar para fëmijëve të saj.

Rreth 15:30, ndërsa tetovarja ishte në banjën e oborit, 33 vjeçari S.K me forcë e ka nxjerr jashtë dhe filloi të gris rrobat e 22 vjeçares.

Fëmijët e tetovares të sulmuar ishin pranë dhe filluan të qanin ndërsa S.K u kthye dhe filloi t’i rreh, por në të njëjtin moment pran kaloi vëllai i tij. Policia informoi se vendi është inspektuar, dhe S.K është arrestuar

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *