Home / Lajme / Maqedoni / Therret me thikë tetovari në një restorant në fshatin Përshevc

Therret me thikë tetovari në një restorant në fshatin Përshevc

07 Qershor – 26 vjeçari nga Tetova dje pasdite morri katër goditje me thikë në një restorant në fshatin Përshevcë të Tetovës, ku menjeher është transferuar urgjentisht në Spitalin Klinik në Tetovë,

26 vjeçari nga Tetova dje pasdite morri katër goditje me thikë në një restorant në fshatin Përshevcë të Tetovës, ku menjëher është transferuar urgjentisht në Spitalin Klinik në Tetovë, ku gjendja është stabilizuar dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Nga SPB Tetovë bëjnë të ditur se dje rreth orës 17:50 në restorantin “Kalabria” në Tetovë f.Prshevcë , S.A (24) prej f. Glogjë , Tetovë, pas grindjes ka nxjerr thikën duke i i shkaktuar disa plagë S.M ( 26) nga Tetova. S.M është transferuar në Qendrën Klinike të Tetovës, ku ka marr katër goditje me thikë, por fatmirësisht është jashtë rrezikut dhe është mbajtur për mjekim të mëtejshëm. Pas dokumentimit të plotë të rastit do të paraqitet dhe do të bëhet dorëzimi adekuat, thotë policia.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *